foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kupując pierwszego psa z rodowodem, nie byłem w pełni świadomy jak potoczy się moja przygoda z owczarkami. Pierwsze wystawy utwierdziły mnie w przekonaniu, że to czemu chcę poświecić swój czas, to wyłącznie Owczarki Niemieckie. Urzekło mnie ich piękno, prezencja i oddanie jakim darzą swoich właścicieli. Mniej wspaniała jest atmosfera panująca między hodowcami owczarków, :) ale i do tego można się przyzwyczaić. Chcąc osiągnąć sukces w hodowli, potrzebne jest zaangażowanie i współpraca wielu pasjonatów tej rasy. Założyłem stronę internetową, aby wzmocnić moje kontakty z hodowcami i nawiązywać nowe. Zapraszam wszystkich chętnych do dzielenia się doświadczeniami hodowli owczarka niemieckiego.


z Drozda Piasków
Mobile: +48-607-326-073
hodowla@zdrozdapiaskow.pl

Hodowca: Marek Drozdowski

z Drozda Piasków

Istniejemy w ZKwP od 1997 roku!

Polish Czech English German Italian Lithuanian Slovak Swedish

Należymy do:

zkwp1
fciblack kon2

Linki:
Zachęcamy do wymiany się linkami. Adresy i linki do bannerów proszę wysyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Nasz kod:

<a href="http://zdrozdapiaskow.pl"><img style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="http://zdrozdapiaskow.pl/images/banner.png" alt="Hodowla Owczarków niemieckich z Drozda Piasków" border="0" /></a>

 

Hodowla Owczarków niemieckich z Drozda Piasków

 

zkwp

 

TOMBO - Hodowla Owczarków Niemieckich

 

z trojanskiego

 

Copyrigcht © 2013 Hodowla Owczarków Niemieckich z Drozda Piasków